Strider PRO

Poznaj unikatowy projekt

Komora
zanętowa

Strider PRO może pochwalić się wyjątkowo dużą komorą o pojemności 11 litrów oraz ładowności 10 kg. Elementy ruchome komory zanętowej wyposażone są w mocne, wysokiej klasy serwa modelarskie, co umożliwia pełną kontrolę nad ich zamykaniem i otwieraniem. Łódź posiada funkcje częściowego uchylania komory, dzięki czemu zanęta może być opróżniana stopniowo - dodatkowo aparatura sygnalizuje otwarcie bądź zamknięcie komory.

Haki
do zestawów

Strider PRO posiada dwa haki umożliwiające zdalne oraz niezależne zwalnianie zestawów. Haki są w pełni sterowane z poziomu aparatury, która dodatkowo posiada sygnalizację informującą o otwarciu oraz zamknięciu haków.

Hak
do trollingu

Po raz pierwszy łódź zanętowa pozwala Ci zapolować na drapieżną rybę. Strider PRO wyposażony jest w hak, który umożliwia holowanie przynęty spinningowej za łodzią w kontrolowany przez Ciebie sposób. W przypadku, gdy ryba zaatakuje przynętę, zestaw z łodzi zostanie wypięty. Strider PRO automatycznie powróci do punktu domowego a Tobie pozostaje przyjemność walki z rybą.

Stacja
pogodowa

Łódź posiada wbudowaną stację pogodową, która poinformuje Cię o wilgotności, temperaturze i rzeczywistym ciśnieniu atmosferycznym panującym aktualnie nad wodą. Wszystkie odczyty stacji pogodowej są wyświetlane na aparaturze.

Zasięg

Dzięki wysiłkom naszych konstruktorów udało się stworzyć zaawansowany moduł zdalnego sterowania działający w pasmie 2,4 GHz, który gwarantuje 1 km zasięgu w normalnych warunkach użytkowania. Nawet jeśli stracisz zasięg, możesz być spokojny - łódź automatycznie powróci do zapisanego punktu domowego.

Akumulatory

Nasza łódź standardowo wyposażona jest w akumulatory litowo-jonowe o pojemności 54Ah, zapewniające Ci wiele długich godzin, a nawet dni, zabawy na jednym cyklu ładowania. Strider PRO jest niezwykle energooszczędny! Ciesz się komfortem rzadkiej potrzeby ładowania produktu.

Pędnik

Zastosowany pędnik azymutalny obraca się pod łodzią w zakresie 180 stopni, zapewniając jej niezwykłą zwrotność. Wyposażony jest w bezszczotkowy silnik o mocy 1 KM oraz wykonaną z prawdziwego profilu lotniczego  dyszę Korta, która zapewnia niewiarygodną wydajność. Mosiężne śruby napędowe są u nas standardem.

Włącznik
oraz gniazdo
ładowania

Zarówno włącznik, jak i gniazdo ładowania to elementy najwyższej jakości, wykonane ze stali nierdzewnej w klasie IP67. Dzięki umiejscowieniu pod uchwytem transportowym pozostają schowane i zabezpieczone przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dodatkowo, zastosowana uszczelka chroni obydwa elementy przed wilgocią.

Kadłub

Kadłub Strider PRO został wykonany z wysokiej klasy włókna węglowego o strukturze „twill” zapewniającej sztywność poszycia we wszystkich kierunkach. Miedzy warstwami tkaniny węglowej znajduje się wypełnienie o strukturze plastra miodu, dzięki któremu konstrukcja poszycia zachowuje się niczym przestrzenna kratownica. Nasi inżynierowie pomyśleli również o niezatapialności – wnętrze kadłuba wypełnia specjalny polimer strukturalny wiążący w swojej strukturze powietrze.

Gruszki
dziobowe

Wzorowane na okrętach oceanicznych w znaczący sposób obniżają opory hydrodynamiczne. Tym samym łódź może pokonać nawet do 30% większy dystans na jednym ładowaniu akumulatorów. Dzięki gruszkom łódź może również pochwalić się cichym biegiem na wodzie.

Rączka

Składana rączka zabezpiecza włącznik oraz gniazdo ładowania przed wodą. Wykonana z aluminium oraz tworzywa sztucznego zapewnia komfort przenoszenia łodzi. Jeżeli z niej nie korzystasz sprytnie komponuje się w obrysie komory zanętowej.

Światła
pozycyjne

Strider PRO posiada zdalnie włączane światła pozycyjne skonfigurowane zgodnie z przepisami prawa wodnego. Lewa burta ma oświetlenie w  kolorze czerwonym a prawa w zielonym - dzięki temu wiesz, w którym kierunku ustawiona jest Twoja łódź zanętowa.        

Sterowanie
pilotem

Stworzyliśmy pilot zdalnego sterowania wzorowany na aparaturach wyścigowych łodzi RC.  Wreszcie  możesz poczuć prawdziwy komfort sterowania  łodzią i skupić się na połowach.  Naszego pilota możesz zainstalować na statywie i dzięki pełnej telemetrii, w skupieniu obserwować parametry pracy łodzi zanętowej.    

Kompas

Strider PRO zawiera wbudowany sprzętowy kompas, który zawsze wskaże Ci właściwą drogę. Posiadając odpowiednie mapy będziesz w stanie nawigować łodzią nawet w warunkach zerowej widoczności.

GPS
i kotwica

Potrzebujesz, żeby łódź pozostała w określonym miejscu na jeziorze? Wystarczy użyć funkcji elektronicznej kotwicy, która pozwoli na utrzymanie żądanej pozycji niezależnie od panujących warunków. Funkcja ta korzysta z odbiornika GPS i steruje ruchami pędnika azymutalnego w celu utrzymania pozycji.

Autopilot

Mamy najbardziej zaawansowanego technologicznie autopilota wśród łodzi zanętowych. Potrafi on precyzyjnie zapisać trasę po której porusza się łódź, a następnie ją odtworzyć. Ta funkcja jest szczególnie przydatna, gdy polujesz na drapieżnika, a za łodzią holujesz przynętę spinningową.  Nasz system pozwoli Ci również precyzyjnie dopłynąć do zapisanego łowiska oraz wykonać zaprogramowane funkcje, takie jak: otwarcie komory paszowej, zwolnienie haków do zestawów czy automatyczny powrót do punku domowego.

Oświetlenie
dziobowe

Dwa reflektory uzbrojone w diody Power Led o łącznej mocy 10 Watt, wraz z soczewkami skupiającymi dają wyjątkowo skoncentrowany, mocny strumień światła o regulowanej mocy, który pozwoli ci dostrzec najdrobniejsze szczegóły na wodzie.

Zamów teraz

12 000 zł

7 999 zł