Nasza
pasja to
nie tylko
Strider PRO

Firma Lenth to biuro konstrukcyjne składające się z polskich inżynierów i pasjonatów, których zjednoczyła wizja stworzenia produktu premium nowej jakości na rynku łodzi zanętowych.

Nasi inżynierowie kreują rzeczywistość wokół Was - ich projekty znajdziecie m.in. w pociągach, tramwajach, autobusach czy samochodach. Bazujemy wyłącznie na sprawdzonych i niezawodnych rozwiązaniach. Kształt każdego modelu jest w pełni przemyślany, aby zapewniał jak najlepsze osiągi jednocześnie gwarantując przyjemność użytkowania i relaks dla umysłu.

Pomysł

Inspiracje czerpiemy z natury, ponieważ wierzymy, że oferuje ona perfekcyjne rozwiązania - wystarczy przyjrzeć się jej nieco bliżej. Najnowszym dziełem naszego Zespołu jest łódź zanętowa Strider PRO, której kształt wzorowany jest na nartniku wodnym. To produkt dedykowany miłośnikom wędkarstwa, zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Strider PRO stworzony został na bazie doświadczeń przekazanych przez liczne grono wędkarzy, których praktyczne uwagi znalazły zastosowanie w konstrukcji i cechach użytkowych łodzi.

Projekt

Strider PRO to najbardziej zaawansowana technologicznie łódź zanętowa dostępna obecnie na rynku.  Charakteryzuje się najlepszymi parametrami użytkowymi takimi jak zasięg, czas pracy akumulatorów czy ładowność. Jest niezawodna i technicznie doskonała. Kadłub wykonany z włókna węglowego zapewnia wyjątkowo lekką i trwałą konstrukcję, a atrakcyjny i oryginalny design na długo pozostanie w pamięci każdego, kto się z nią zetknie.

Produkcja

Wszystkie łodzie Strider PRO są produkowane na terenie Polski. Dokładamy wszelkich starań, aby proces produkcji był jak najbardziej niskoemisyjny i przyjazny środowisku. Nasze produkty spełniają wszelkie normy dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa. Wybierając produkty marki Lenth jesteś świadomym konsumentem, który troszczy się o przyszłość naszej planety.

Dedykowane
akcesoria do
łodzi Strider PRO

Zapoznaj się z ofertą
naszych dodatkowych akcesoriów.

Akcesoria

Poznaj
główne cechy
Strider PRO

Dowiedz się więcej na temat
unikalnych cech naszego produktu.

Wyjątkowe cechy